2019 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kėdainių lopšelio-darželio „Varpelis“  bendruomenė aktyviai dalyvauja  RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija)  ir MaFa (Lietuvos masinio futbolo asociacija) organizuojamuose projektuose ir renginiuose. Įstaigos pavaduotoja ugdymui Jolita Miliškevičienė su pedagogų komanda parengė projektą „Futboliukas-jėga“.   2016 m. spalio mėnesį pedagogės Aušra Jankauskaitė ir Jolanta Paškevičienė dalyvavo  dviejų dienų seminare Kaune „Kaip kiškis Hansas futbolą  žaidė“ ir grįžusios įgytas teorines bei praktines žinias perteikė  įstaigos kolegėms. Šio projekto dėka savo sporto inventorių papildėme dovanotomis priemonėmis: dviem dideliais ir mažais vartais, sportine apranga pedagogams, marškineliais ugdytiniams ir futbolo kamuoliais. 2016 m.  gruodžio 10 d. Kauno Nacionalinėje futbolo akademijoje,  vyko respublikinis renginys „Futboliuko Kalėdos 2016“, kuriame dalyvavo ir mūsų įstaigos bendruomenė. Komandą sudarė  du dideli nykštukai, bei rinktinė priešmokyklinio ugdymo ugdytinių   komanda. Vaikai žaidė futbolo žaidimus, atliko įvairius pratimus, dalyvavo estafetėse. Šiemet kartu su vaikais  „Futboliuko Kalėdose“ šėlo ir arktiniai pingvinai, triūkus su kamuoliu rodė „LIVE YOUR GOALS“  ambasadorė K. Vaičiulaitytė..  Buvo pasiektas naujas rekordas – daugiau nei 500 nykštukų žaidė futbolą vienoje aikštėje. Po visų  linksmybių Senis Šaltis,  padedamas arktinių pingvinų, apdovanojo visus dalyvius padėkos raštais, saldžiomis dovanėlėmis, minkštais kamuoliais bei spalvinimo knygutėmis.

Kovo 2 d. 11 val. Kėdainių lopšelyje-darželyje „Varpelis“ vyko ataskaitinis respublikinio projekto „Kaip kiškis Hansas futbolą žaidė“ renginys. Šventėje dalyvavo ne tik lopšelio-darželio „Varpelis“ ugdytiniai, tėvai ir pedagogai, bet ir svečiai: Kėdainių savivaldybės administracijos,  švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Petrėtienė, Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektų vadovas Ignas Marcinkevičius, atstovas Ričardas Bui, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos direktorius Albinas Stankevičius, Kėdainių sporto mokyklos treneris Donatas Jodenis. Visus pasitiko du nuostabūs veikėjai: Kiškis Hansas (vyr. auklėtoja A.Jankauskaitė) – pasveikino visus susirinkusius,  „Futboliukas (vyr. auklėtoja J. Paškevičienė) – visiems priminė futbolo pagrindus  ir pamankštino kojytes. Bendrą mankštą vedė vyr. auklėtoja I.Liaugaudienė. Vėliau visi susiskirstė  į keturias komandas: tėvai ir vaikai ( vyr. auklėtojos N.Šaulienė ir K.Gliebienė) vaikai ir vaikai (vyr.auklėtoja R.Bukauskienė, auklėtoja-metodininkė N.Želvienė), tėvai ir svečiai (vyr.auklėtoja I.Liaugaudienė, auklėtoja-metodinikė R.Klimakova) vaikai ir vaikai (direktorė D.Vaičiulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui J.Miliškevičienė), atliko pedagogių parengtas užduotis ir estafetes. Kadangi „Futboliuko
 šūkis yra „Mes už draugus“ tai nė vienas vaikas neliko be prizų. Visi ugdytiniai, įskaitant ir sirgalius buvo apdovanoti   Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Kėdainių rajono  savivaldybės bei lopšelio-darželio „Varpelis“ įsteigtais prizais. Šaunias renginio akimirkas įamžino Kauno televizija „Futbolo tv“ (https://www.facebook.com/FutbolasVisiems/videos/732332010270195/).

Kėdainių lopšelio-darželio „Varpelis“

Pavaduotoja ugdymui Jolita Miliškevičienė